Blog

Iskanje

Izšla je nova knjigica Društva Plemenitosti

Ljubi Starši, pomagajte si kot Predniki Potomcem z nežnostjo odpreti oči, kar negre, če jim s toplino neodprete ušes… Bili ste Otroci in kako bi bili vi Radostni, ko bi vas Srečna Mama in Vesel Oče naučila, da je Bogastvo Otrok v razvijanju verižnega Promišljanja in ni drugega načina za rast razumevanja o odnosu, da bi nekega dne bili najboljši Starši za najboljše Otroke in tako kot Babica in Dedek imeli najboljše Vnukinje in Vnuke.

TM__9951TM__9954

Izšla je nova knjigica Društva Plemenitosti:

DRUŽINE SE UČIJO OD DRUŽIN

V SLOGI JE MOČ IN POMOČ NAJMLAJŠIM, DA SE BODO LAHKO DRUŽINE UČILE OD DRUŽIN.

Zahvaljujem se vsem, ki boste izbrali knjigico za Obdarovanje najmlajših, kajti zdaj je ravno pravi čas za Obdarovanje.

Cena: 10 EUR (možno plačilo po povzetju)

POKLIČITE NAS: 040 527 137
PIŠITE NAM: drustvo.plemenitosti@gmail.com

Objavljeno od Društvo plemenitosti v kategoriji Novice  

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja