Iskanje

Dejavnosti

Cilji združenja Društvo Plemenitosti so:
– Spodbuja razvoj potenciala v vsakem odraslem in otroku preko tečajev in skupnih druženj.
– Omogoča druženje otrok in mladih iz različnih dežel in socialnih okolij.
– Omogoča pomoč in oskrbo starejšim na domu, aktiviranje institucij pri ohranjanju socialnih stikov, ker zakon ne obstaja, da bi se preprečilo, temveč da bi se zagotovilo.
– Dviguje raven kakovosti usode, odnosov, druženje, poslušanje in pogovor, skrbi za duhovno oskrbo in psihosocialno pomoč.
– Skrbi za kvalitetno preživljanje časa starejših: druženja, delavnice, izobraževanja, seminarji, izleti.
– Spoznava otroke s koristnimi domačimi živalmi.
– Spoznavanje javnosti s semeni narave in urejanje imetij in posestev  v nacionalni park z nazivom Nebeško Kraljestvo.
– Skrbi za ohranjanje naravnih vodnih virov in življenja v njih.
– Spodbuja sodelovanje drugih nevladnih organizacij, raziskovalnih institucij, univerz in koristnih presenečenj z edukativnimi novostmi.

– Odziva se na javne razpise na medkontinentalni, meddržavni, državni in lokalni ravni s spodbujanjem asociacij, tako v domači deželi kot na svetovni ravni, v pozitivne združitve: živahne mladosti z modrostjo starosti.

STATUT DP